Site Loader

Jedná se o nezbytný prvek v každém interiéru. Najdeme je i v exteriéru. Umístit je však nelze kamkoliv, jako například u umyvadla, neboť nelze na ně sahat mokrou rukou. A zásadní je dodržení normy. Především pozor na umístění v koupelně a v kuchyni, kde musí být zcela mimo umývací prostor.

Pravidla v rámci polohy jsou striktně dána i ohledně exteriéru, kde tak jsou rovněž Unica vypínače efektivním řešením. Zde jsou vhodné typy mající krytí, které chrání před deštěm, nečistotami apod.

elektrický spínač

Jedná se sice o drobnou věc, které se však každý dotkne několikrát během každého dne. Je vidět a zcela tak upoutá pozornost. V široké nabídce si lze vybrat Unica vypínače dle vašeho požadavku. Dnes už se nejedná o pouhý funkční prvek, ale zároveň i doplněk, který ladí s celkovým designem interiéru.

Při výběru náleží mezi hlavní parametry nejen design, ale samozřejmě nezbytná je funkčnost výrobku. Nejčastěji se vypínače vyrábějí z plastu, porcelánu, nerezu, dřeva, kůže či bakelitu. Není zapotřebí vždy měnit celou krabici, ale postačí jen zvolit nová tlačítka.

hrubá zeď

Pozor na časté chyby

Veškerá pochybení vycházejí již ze špatného projektu a z přetížení. Především se jedná o špatnou dostupnost, kdy jsou nedostupné, neboť se nachází za nábytkem. Častým svízelem je nesprávné rozmístění v místnosti.

Volba i na základě daného interiéru

Elegantní styl se vyznačuje modernějším designem a působí i útulněji. Hlavní dominantou je textil, který je na kobercích, závěsech apod. Zde jsou vhodnou volbou vypínače v barvách bílé, béžové či šedé.

růžový králík

Oproti tomu interiér ve stylu glamour, tj. ať se vše náležitě třpytí. Pro tento styl je typický luxus a barevný základ se navrací k baroku a rokoku. I zde je třeba k danému stylu zvolit adekvátní barevné provedení. V tomto případě se jedná o tmavě hnědou. V kombinaci se zlatou se tak stane zcela unikátním doplňkem interiéru. Rovněž lze vybrat i bílý mat.