Site Loader

Pokud sháníte někoho na montáž, zkoušení, opravy a rekonstrukce vodovodních potrubí a s nimi spojených zařízení, tak právě instalatér je pro Vás ten pravý.

Profese instalatéra je mezi námi už velmi dlouho. Dalo by se říct, že od té doby, co začal fungovat vodovodní a kanalizační systém. Profese instalatéra je velmi rozsáhlá. Instalatér je řemeslník, který se stará o montáž, zhotovení, zkoušení, opravy a rekonstrukce vodovodních, plynových a také kanalizačních potrubí a s nimi spojených zařízení. Mezi tyto zařízení jsou považovány baterie, vany, ventily, dřezy, ale také záchody, plynové spotřebiče, výměníkové stanice a další. Pokud se chcete věnovat tomuto oboru je potřeba vystudovat střední školu s výučním listem.

řemeslník

Kvalitní instalatér

V dnešní době není vůbec jednoduché sehnat kvalitního instalatéra, který odvede nejen svou práci kvalitně a rychle, ale hlavně Vás jako zákazníka nesedře ze všech peněz. A v čem je problém? Bohužel mnoho řemeslníků této profese si myslí, že zákazník nemá žádné ponětí o jejich práci a finančním ohodnocení a pak to nedopadá pro zákazníka moc dobře. Ale nemůžeme všechny házet do jednoho pytle. Stále existují instalatéři, kteří mají své zákazníky na prvním místě a díky tomu disponují nejen mnoha spokojenými zákazníky, ale také skvělým hodnocením své práce a profesionálním přístupem.

instalatér

Objednání služby

Objednat si instalatéra není vůbec nic složitého. Pomocníkem pro Vás mohou být vymoženosti moderní doby anebo budete hledat dle doporučení svých známých, přátel anebo rodiny. Ať už Vás trápí havarijní situace nebo jen potřebujete kontrolu svého zařízení či namontovat třeba vanu stačí si najít kontakt ve svém okrese nebo městě. Instalatéři mají skvělé znalosti a někdy Vám i poradí zadarmo po telefonu. Pokud, ale bude potřeba k Vám dojet, provedou to bez odkladu. Většina instalatérství Vám dokáže i nabídnou 24 hodinou dostupnost, protože jak víme, tak havarijní situace se nedějí, jak my chceme, ale vždy přijdou v tu nejméně vhodnou dobu. Pokud už jste někdy zažili prasklou trubku, tak víte, o čem je řeč.