Site Loader

Vzhled
Vozidlo dostalo značně nový design celé přední části, což mu dodává pocit robustnosti a vy se v něm budete cítit bezpečně. Prolisy na kapotě celkem dobře opticky celé auto rozšiřují a dodávají mu vzhled pravého SUV s náhonem na čtyři kola. K autu si můžete koupit 18" kola ze slitiny, které dodají auto velice pěkný vzhled a doladí celý tvar. Možná se někomu nebudou líbit místy hranatý vzhled, ale to už je na každém jednotlivci. Toto potvrzují i přední LED světla a směrovky. Zadní část má aerodynamičtější příjemné provedení.  Ani uvnitř se nenechá zahanbit, a proto má chytrý přístrojový panel. Okraje jednotlivých částí jsou ohraničeny chromovými rámy.
Mitsubishi logo

Inovace
Řidiče potěší určitě osmi palcový display uprostřed přístrojové desky. Ten má v sobě chytrou aplikaci, díky které získáte všemožné informace a údaje o Vašem vozu, stavu na silnicích a mnohem více. Pokud Vám bude docházet benzín, tak Vás dovede až k nejbližší čerpací stanici. Je zde dost dbáno na bezpečnost, a proto vůz disponuje hned několika bezpečnostními systémy. Hned prvním jsou stabilizační a trakční systémy. Při kritickém brždění naopak pomůže ABS, protože při prudkém brždění se auto nedostane do smyku a vy ho budete moct lépe ovládat. Nesmíme zapomenout ani na asistenta rozjezdu do kopce, sledování mrtvého úhlu a změny jízdního pruhu.
interiér Mitsubishi
Motory a výbava
Tento model od Mitsubishi je dodáván ve třech výbavách. Inform nabídne 7 airbagů, již zmíněné bezpečnostní prvky a například Led denní svícení. Druhá výbava je Invite. Zde je už mnohem více funkcí, jako třeba zadní parkovací senzory, tempomat a rádio ovladatelné na volantu. Intense potom nabídne ovládání bez klíče, mnohem lepší audiosystém a již zmíněná slitinová kola. Cena těchto výbav se pohybuje od 415 000 až do 600 000 Kč. Je docela škoda, že máte na výběr pouze z jednoho motoru a to 2.0 SMART MIVEC, jenž má výkon 110 kW. Můžete si vybrat mezi pětistupňovou manuální převodovkou a automatickou převodovkou. Další volba potom padá na náhon dvou nebo všech kol.