Site Loader

Je opravdu docela poučné se na ně podívat. A to nejen na ty usmívající se pány, ale především je třeba pročíst obsah a zamyslet se nejen nad tím co se nám snaží sdělit, ale hledat i to co je skryto. Uvádím několik příkladů, jak zapůsobily stránky na mne, ale posouzení nechávám plně na vás, neb každý má jiné priority i potřeby. Každému je doufám jasné, že ze stránek k nám nehovoří konkrétní osoba, ale více či méně tým spolupracovníků. Může to být tým profesionálů, někdy i skupinka přátel dané osoby, a proto mají i různou výpovědní hodnotu.
 Velice mne překvapilo, že téměř žádný z kandidátů nemá na hlavní stránce svůj program. Ačkoli se stranám ani presidentům tento plnit vždy nedaří, považuji to za naprosto nezbytnou součást jakékoliv kampaně. Jeden z mála, který program jasně zveřejnil je
Vltava v Praze
PAVEL FISCHER
Jednoduché, přehledné. Myslím, že se zde dočteme opravdu vše základní, co potřebujeme o člověku ucházejícímu se o tuto funkci znát. A je to opravdu zajímavé počtení. Mne osobně potěšila i jednoduchá možnost stahování bannerů a letáků, ale samozřejmě jde hlavně o obsah.  A o danou osobu.
socha v Praze
MIREK TOPOLÁNEK
Ano, ano. Jako tenkrát. Čerstvý vánek. Jeho stránky jsou doslova a do písmene naplněny až přeplněny názory na všechna témata, na která si jen vzpomenete. Dokonce nechybí ani sáhodlouhé vysvětlování  všech možných kauz, které ho v jeho pestrém politickém i společenském životě potkaly. Každopádně stránky působí přátelsky a lidsky. Na rozdíl od ostatních webovek ji nenajdete pod plným jménem, „mirekpresident.cz“ je vskutku roztomilé.

JIŘÍ DRAHOŠ
Důstojné, kvalitní, na vysoké úrovni. A takové trochu úřední. Sděluje zde své vize formou hesel, rodinných i jiných fotografií a odkazů. Slovo za slovem je opravdu promyšlené a nebádající.
tři králové
MILOŠ ZEMAN
Kupodivu i zde chybí program. Asi se předpokládá, že už máme všichni jasno. Z úvodní stránky se na nás zubí momentální vláda, fotografie Pražského hradu ubezpečuje o tom, že jsme u toho hlavního, vrchního a nedotknutelného vládce. Tyto stránky jsou prostě profesionální produkt. Na mne trošku odlidštěné, nicméně nahlédněte do „fotogalerie“, stojí to za to.

ČTĚTĚ A PŘEMÝŠLEJTE. A PŘED VOLBOU SI POLOŽTE OTÁZKU. CHCI TOHLE OPRAVDU?