Site Loader


Arginin má významnou úlohu Erectmax v lidském organismu. Mimo jiné vytváří oxid dusnatý, látku potřebnou pro svalovou práci a prokrvení cévního systému včetně tělesných periferií. Arginin patří mezi aminokyseliny, které si tělo dokáže vyrobit samo, není tedy přímo tzv. esenciální aminokyselinou, s nutností příjmu v potravě, ovšem v některých situacích se jeho tvorba sníží či téměř pozastaví. A na ty je třeba se zaměřit, chcete-li obnovit „staré pořádky“.

muž a žena

Tělesná námaha – siloví sportovci se dostávají poměrně často do situací, kdy je třeba příjem Argininu důsledně pohlídat z externích zdrojů, zejména z jídelníčku a dle potřeby z výživových doplňků. Výhodou je, že je to látka tělu přirozená, obsažená v mnoha potravinových zdrojích. Najdete jej zejména v mase, ale i v luštěninách, ořeších nebo ve vejcích (v bílku). Výhodnější je ovšem snížit příjem masa a navýšit objem luštěnin a celozrnných obilovin, protože v mase jsou obsažené stresové hormony, které působí kontraproduktivně na tvorbu testosteronu, což může mít neblahý vliv jak na cvičení a svalovou regeneraci, tak i na erekci.

zoufalý muž

Erekce – muži erekci nutně potřebují k pohlavnímu styku i k masturbaci a bez ní nedosáhnou orgasmu. A muž, který žije mnoho let bez orgasmických prožitků, bývá frustrovaný a může sklouznout do negativních vzorců chování. Zapamatujte si, že časté dosahování orgasmu pročišťuje nejen prostatu a pohlavní orgány, ale má velký význam na naši psychiku. Jinými slovy bude-li váš partner spokojený v posteli, můžete očekávat spokojenost i ve vašem vztahu. Bude si vás jako partnerky hledět a vážit a těšit se na další sexuální dobrodružství.

A jedna rada na závěr – vyhýbejte se fastfoodu, bílému cukru, pečivu z bílé mouky a alkoholu, bez toho se opravdu obejdete. Vylepšete váš jídelníček produkty z prodejen zdravé výživy.