Site Loader

Chcete-li rozproudit zábavu na domácím večírku, navrhněte vašim přátelům jednu s následujících her . Věřte, že se výborně pobavíte.

desková hra

Cluedo

Cluedo je desková hra při které budete muset nejen trochu přemýšlet, ale zároveň i taktizovat. Hádáte, kdo spáchal vraždu, v jaké místnosti a s jakou zbraní. Každý hraje sám za sebe. Na začátku hry roztřídíte hrací karty mezi všechny spoluhráče rovným dílem a 3 zásadní karty, které budou značit vítězství, odložíte do obálky. Ty samozřejmě nikdo nesmí vidět. Následně se pohybujete po hracím poli do místnosti, kde se mohla vražda odehrát a pokládáte svému spoluhráči po pravé straně otázky, kdo, kde a čím. Spoluhráč vám potvrdí odhalením své karty vždy jednu správnou odpověď. Pokud žádnou z karet, na kterou se ptáte, nevlastní, máte možnost položit stejnou otázku dalšímu spoluhráči. Správné odpovědi si zaškrtáváte do hrací karty a vylučovací metodou zjistíte vraha, místnost i zbraň. Díky taktizování, kdy schválně odhalujete spoluhráči pořád stejnou kartu dokola, je hra ještě zábavnější.

hra jenga

Aktivity a Alias párty

Muži proti ženám nebo pár proti páru? Parťáka, který s vámi bude spolupracovat, si vyberete sami. V těchto dvou hrách se opravdu hodně nasmějete. Máte za úkol malovat, předvádět pantomimu a popisovat věci, zvířata nebo povolání, které máte uvedené na hrací kartě a to v určitém časovém limitu. Body sbíráte za každou uhodnutou kartičku.

Jenga

Odebírejte postupně dřevěné kolíčky, tak aby vám nespadla postavěná věž a plňte jednotlivé úkoly uvedené na dřívku. Ať už se musíte napít nebo splnit fyzický úkol, nudit se rozhodně nebudete.

Otázky a odpovědi Evropa, Svět, Česká republika

Posbírejte co nejrychleji 6 barevných žetonů z kategorií historie, kultura, věda, sport, geografie a různé. Na stejný princip je také hra Světový film, kde však musíte uhodnout tvůrce, herce, film, seriál a poznat fotografickou ukázku. Některé otázky vám nabídnout volbu výběru z možností a,b,c,d, jiné musíte uhodnout bez nápovědy.