Site Loader

Konopí je bylina, která se na světě pěstuje již neuvěřitelnou řádku let. Přitom je v posledních stoletích zcela zavrhována. Otázkou zůstává, proč by někdo chtěl zakazovat rostlinu, která má dokáže na lidské tělo působit tak příznivým efektem? Někomu vadí to, že člověka dokáže kouření či konzumace velmi intenzivním způsobem vyvést z míry. Následný psychotický stav je nežádoucí, pokud jde o běžné společenské soužití, ale v rámci občasného uvolnění je to přitom tak úžasná záležitost. Každý, kdo někdy tuto bylinu vyzkoušel, by mohl povídat, jak se cítil. Pokud by si to poslechl někdo, kdo bylinu nikdy nevyzkoušel, přitom je zarytě proti jejímu pěstování a užívání, pak by možná tento člověk změnil názor.

rostlina

Není to jenom o zdraví, ale hlavně o penězích

Lidé se neuvědomují důležitý fakt. Dnešní svět je hlavně o penězích. Nejde o blaho lidí, ale o blaho vyvolených osob, které chtějí vydělávat na systému. To se týká i konopí, které je omezeno tím, že je nelegální. Přitom při správné legalizaci by mohlo jít o tak výhodný byznys, až by z toho šla hlava kolem. Vždyť některé státy se již rozhodují pro legalizaci, a co jim to přineslo? Opravdu velké zisky, turistický zájem a mezinárodní uznání, pokud nejde o politiku.
Konopí má však i určité nevýhody. Pokud odmyslíte charakteristický zápach, je to pak samotný účinek, který se dostavuje po inhalaci par z této rostliny. Samotný účinek pak zcela nevyhovuje sociálnímu soužití, ale jak již bylo zmíněno, například pro relaxační či léčebné účely je to záležitost, která by se měla používat. Je proto překvapující, proč jsou světoví politici proti legalizaci, když například pití alkoholu je legální.

marihuana

Nenechejte se zmást prodeje semínek

Pokud nahlédnete do sortiment semen marihuany, budete určitě překvapeni, že se dají pořídit. Ano, je tomu tak, ale nezapomínejte na skutečnost, že samotné pěstování je přestupkem, od pět a více rostlin je to pak dokonce trestný čin!