Site Loader

Firmy v dnešním světě zaměstnávají spoustu zaměstnanců, kteří se jinak sami nedokáží uživit. Vzniká životní závislost, které mnohé firmy zneužívají. A to jim přinese dříve či později zánik. Každý člověk je nahraditelný, a to platí i pro lidské uskupení, které se honosně nazývají firmami.

Firmu jako „produkovatele“ bychom mohli v horoskopu připodobnit k planetě Slunce. Když se podívám do horoskopu, Slunce se nachází v široké konjunkci mnoha planet. Jupitera, Saturna a Pluta. Všechny planety jsou ve znamení Kozoroha a nacházení se ve 4.domě. Řeč bude tedy o takzvaných „rodinných“ firmách, které horoskop dnešní doby zvýrazňuje.
firmy v očích astrologie

I když se zdá, že takovým to malým podnikům se začíná dařit, opozice Lunárního uzlu varuje před karmickou záležitostí. Firma jako osud, který nám byl dán v důsledku našich správných či špatných činů. Lunární uzel je v Rybách, které jsou spojené s minulostí a neviditelným spektrem duchovní energie. Zkrátka a dobře je nutné vyvarovat se neetického zacházení, případně podvodů, jinak to může mít pro firmu katastrofické následky.

Blízká těsná konjunkce Pluta se Saturnem naznačují zborcení struktury celé firmy, jestli se koncoví zákazníci, ale i zaměstnanci budou cítit nějakým způsobem podvedeni. Takzvané zborcení může přijít zvenku a nemusí mít charakter nějaké živelné katastrofy. Mohou to být lidé, kteří díky změně postoje ve firmě nevědomě způsobují pád celého seskupení, což se může projevit neetickým chováním ke svým spolupracovníkům, zaměstnancům či dokonce klientům.
spojení Saturna a Pluta ve firmách

Celou astrologickou situaci poněkud zlehčuje trigon Jupitersko-solární konjunkce s Neptunem, který vnáší do firemních vztahů dávku uvolnění. Může to znamenat dovolenou či větší odpočinek ke zvládání náročných pracovních úkolů. Zde vidím i klíč k vyřešení napnutých situací, do které se firmy mohou dostat díky takovýmto postavením „hvězd“.

Proto nezapomínejte na pravidelný odpočinek a na uvolněnost, kterou můžeme navodit například masáží či relaxačními technikami, které nám i naší firmě mohou hodně pomoci.