Site Loader

Jak jistě všichni víme, tak bezpečnost je vždy to nejdůležitější. A to platí zejména doma, kde se vyskytují děti. Nikdo přeci nechce zažít tragédii v podobě zranění nebo další nehezké nehody. A naštěstí v tomto ohledu jde neštěstí v domácnosti předejít. Stačí jen vědět jak na to a pak to uskutečnit. Když to tak vezmu, tak velmi důležité je zábradlí na schodiště, které je velmi praktické, ale taky estetické. Já osobně mám ráda designová zábradlí, která interiér i pěkně oživí a dodá mu osobitost.

Zábradlí má mnoho podob

Taky jistě každý chce, aby mu zábradlí ladilo se zbytkem obydlí. Je proto tolik typů a druhů zábradlí, že je někdy problém, aby si člověk mohl vybrat. Já mám doma například prosklené zábradlí. Líbí se mi, jak se vším ladí, a i údržba je lehká. I když tedy musím často leštit, když dítě osahá sklo. To mi ale nevadí, jsem hlavně ráda, že mi koresponduje se zbytkem interiéru. Jsou ale i takoví, co mají raději zábradlí dřevěná. Ta se hodí taky všude. Stačí si jen vybrat to pravé, aby ladilo se zbytkem dřeva. I když všem doporučuji, vybrat si zábradlí už to nejsvětlejší. A to z důvodu, že byt či dům krásně rozzáří a opticky zvětší. Navíc se dá lehce přetřít.

Zábradlí plní funkčnost i estetiku.

Jsou ale i lidé, kteří by rádi měli zábradlí třeba na zahradě nebo na půdě. Myslím, že je to dobrý nápad. Nejenže se o něj člověk může kdykoli opřít, ale taky splní jistě svou funkci estetiky. Já mám na zahradě taky zábradlí a je celé z kovu. Líbí se mi, jak se na slunci třpytí, a navíc údržba je téměř minimální. Taky si dávám záležet, aby bylo pravidelně ošetřeno speciálním přípravkem, abych předešla korozi. Navíc mám u onoho zábradlí plazivé květiny, které se rády plazí a omotávají kolem zábradlí na zahradě. A musím říct, že svůj krásný efekt to jistě dělá. Dokonce se mnou už nechalo inspirovat několik lidí a mě to samozřejmě jen lichotí. Pokud i vy máte zájem oživit byt, dům či zahradu krásným zábradlím, stačí se podívat sem na náš web, kde jistě najdete to svoje pravé a budete se těšit z výběru. Nezapomeňte, že zábradlí je i bezpečné pro všechny členy rodiny.