Site Loader

Mnoho lidí by se chtělo naučit hrát na nějaký hudební nástroj. Příznivce rockové hudby nejvíce zajímá kytara. Naučit se na ni hrát není tak těžké, jak se může zdát. Nemusíte váhat, pokud je váš sen hrát na kytaru, a můžete si ho splnit v jakémkoliv věku. Přemýšlíte, jak se naučit hrát na kytaru doma, protože nemáte čas docházet do výuky? Je to jednodušší, než byste řekli. Stačí si zakoupit jedinečný kurz, který vás provede hraním na kytaru komplexně, zábavně a hlavně bez stresu.

moderní kytara

V čem je tento kurz tak jedinečný?
Jeho hlavní výhodou je, že se učíte sami doma podle nahraných lekcí. Nemusíte se s nikým porovnávat, ale jedete si sami svým vlastním tempem. Denně vám stačí jen pár minut k tomu, abyste za pár týdnů zvládli zahrát celý klasický zpěvník. Osvojíte si jednotlivé akordy, naučíte se správně kytaru držet a naladit, budete umět nástroj udržovat, a nenásilnou formou budete krůček po krůčku postupovat dál.

Na videu uvidíte, co máte dělat
Každá lekce vám dá dostatek informací pro to, abyste byli schopní nějakého rozumného pokroku. Nejste na závodech, a proto nemusíte nikam spěchat. Kurz je koncipovaný tak, aby vyhovoval i lidem, kteří potřebují trošku více času. Není kam spěchat, kurz není žádný běh na čas.

hra na kytaru

Základ i pokročilí
Nemusíte se obávat, že se naučíte jen základy, a pak už nebudete vědět, co máte dělat dál. Na základní kurz navazuje kurz pro pokročilé, kde se naučíte hrát další písničky, a naučíte se pracovat s hmatníkem rychle a efektivně, abyste zvládli zahrát cokoliv. Nebojte se, zvládnete to. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí umět hrát na kytaru, ale nechtějí spěchat ani se s někým potkávat a máme tu další obrovskou výhodu – čekají vás povinné besídky a hry pro cizí lidi. Pojďte do toho, a naučte se konečně to, co jste tak dlouho odkládali – hrajte jako profík.