Site Loader

Nabídky půjček se na nás chrlí ze všech stran a někdy je velmi těžké si vybrat pro sebe tu správnou. Někdy takové půjčky mohou být běh na dlouhou trať. Ať už v televizi, novinách nebo v různých časopisech na nás neustále doráží reklamy na půjčky. Můžete vybírat z různých druhů půjček. Ať už to jsou dlouhodobé půjčky, hypotéky, americké půjčky, ale třeba malé půjčky před výplatou. Půjčky si můžete sjednat u své banky, kde třeba vlastníte účet a díky tomu mají Vaší peněžní historií, ale existují i různé nebankovní společnosti. Pokud máte dobrý peněžní kredit tak pro Vás není problém si půjčku vyřídit. Ale co s Vámi co máte nějaký vroubek a na krku třeba exekuci? Jsou Vám dveře k půjčkám úplně uzavřené?

zadlužený

Nemusíte věšet hlavu. I pro jedince, které tíží exekuce je možné si vzít menší půjčku. Právě nebankovní instituce nabízejí možnost schválení půjčky pro ty, kteří mají exekucí. Stačí Vám k tomu občanský průkaz. Tyto nebankovní instituce nenahlížejí do různých registrů dlužníku. Jaký háček se skrývá v půjčce na občanský průkaz s exekucí? Půjčky na op s exekucí v sobě nemají schovaný žádný háček a proto se nemusíte obávat. Má jako každá jiná půjčka své pro a proti. Určitě velkým pozitivem je právě nenahlížení do registru dlužníků. Druhým pozitivem této půjčky je, že u většiny není potřeba dokládat potvrzení o příjmech a tak v práci nebude nikdo vědět, že jste si o finanční pomoc zažádali.

smlouva

Určitě je fajn u druhu této půjčky, že je zde není vyžadováno zdlouhavé papírování a půjčka je většinou vyřízena do pár minut.. Nevýhoda tohoto druhu půjček se může tvářit ve velmi vysokých úrocích, které se také promítají do vysokých měsíčních splátek. Některé tyto nebankovní instituce nabízejí i možnost splacení půjčky po týdnech. Tedy místo jedné splátky měsíčně hradíte splátku každý týden v předem domluvenou dobu. Pokud by jste půjčku nemohli splatit musíte u takového půjčky také počítat s velmi vysokým penálem. Před žádostí o jakoukoliv půjčku se dobře rozmyslete, zda jste opravdu schopni půjčku řádně platit.