Site Loader

Originální stříbrné šperky jsou prostě nej. Můžete si udělat radost jen tak sobě, nebo potěšit někoho blízkého a osobně věřím, že ručně vyráběný šperk prostě vždy udělá radost. Základní filosofií je u nás především realizace dle vašeho přání a vašeho příběhu. Zakázková výroba a ruční zpracování je pro nás standardem, ale jak vyjádřit ten správný příběh, to je na vás. U snubních a zásnubních prstenů se to na první pohled zdá být jednoduché. Spojení lásky, věčnosti, souznění http://www.maitrea.cz/akce/souzneni-3 a harmonie v kombinaci s různými detaily originálních snubních a zásnubních prstenů vede k vytvoření unikátu, jenž symbolizuje právě váš společný příběh. U jiných příležitostí se příběhem můžete inspirovat například nějakou vzpomínkou. V neposlední řadě nepodceňujme emoce samotné, jako je „Dokonalost“, „Malba“, „Místo“, „Hory a moře“ a mnoho dalších námětů na inspiraci.

logo

Základním materiálem pro zhotovení požadovaného šperku může být i zlato, nebo třeba titan. Osazení šperku pak ideálně společně doladíme u nás ve výrobě tak, abychom přesně trefili příběh a poslání unikátního šperku. Originální stříbrné šperky, aneb mrkněte na pár ukázek jednotlivých zakázek. A fantazii se určitě meze nekladou. Takový prsten s magnetem, nebo náhrdelník se lžičkou? Lžička je prý pro štěstí a magnet zas umí lovit mince. A chcete li něco vážnějšího, krásný je i prsten osazený lístky blahovičníku ve spojení s drobnými zirkony. Působí elegantně a je krásnou pravou ozdobou. A i na jednoduché stříbrné náušnice se nějaký ten zirkon či jiný drahý kámen perfektně vejde. Prostě, je to na vás.

eucaliiptus - zirkon

Pokud bychom začali u jednotlivých kategorií, jedná se především o prsteny, náhrdelníky a náušnice. Je tedy na vás, zda k vyjádření svého já vyberete cokoli. Důležité je, aby to nebyla jen ozdoba, ale součást vás a vašeho sdělení. A pokud byste chtěli s volbou více poradit, ujistit se či inspirovat, obraťte se prosím na mě na přímo. Mou radostí bude vaše spokojenost.