Site Loader

Málokdy si člověk fakt najde dobrého kolegu v práci a málokdo si v práci sedne se všemi kolegy, protože povahy lidí jsou rozdílné, a ne vždy vám budou lidé sedět, to je jasné, protože i v normálním životě si se všemi nesednete, a tak se hold s někým nebavíte, s někým ano. To samé je i v práci, kde se bavíte jen s lidmi, se kterými chcete a kteří vám za to stojí. Někteří vám třeba nesedí povahově, protože jsou třeba sice fajn, ale nejsou to lidé, které byste vyhledávali napřímo, někteří vám třeba naopak nesedí kvůli tomu, jak se chovají. A to někteří jsou opravdu hrozní a nevidí si s prominutím do pusy kvůli tomu, co jsou schopní třeba i říct.

kolegové

Někteří vám v práci dělají ze života peklo, což není moc fajn vzhledem k tomu, že máme do práce chodit rádi a máme si práci užívat, ale v tomto případě to opravdu nejde, pokud vám práci někdo znepříjemňuje, což jsou někteří fakt schopní dělat a jsou kolikrát ještě horší než děti ve škole, když se hádají, kdo se s kým baví a kdo komu vzal pouzdro a hodil do záchodu. V práci to bývá to samé a kolikrát ještě horší. Lidé si sice neberou učebnice a pouzdra, ale bývají na sebe hnusní a nestarají se o to, co je slušnost a co už opravdu slušné není. Takoví lidé jsou neinteligentní, a proto se ke druhým lidem ani neumí chovat.

smutný kolega

Pokud chcete, aby vás vaši kolegové měli rádi, měli byste se chovat tak, aby se necítili s vámi špatně, což ne vždy jde, protože lidé jsou hold různorodí a každému může přijít příjemné a nepříjemné prakticky cokoliv. Proto si dávejte pozor, jak se ke svým kolegům chováte. Není to všude stejné a ani pro všechny lidi stejné, proto pokud se nějak budete chovat k jednomu člověku, nemusí se to líbit tomu druhému. Buďte slušní a nekritizujte zbytečně vaše kolegy, nikdo o to nestojí, a navíc nejste jejich šéf. Buďte usměvaví a hodní.

1/5 - (1 vote)