Site Loader

Světlo je důležitou součástí našeho života, aniž bychom si to v běžném denním provozu vlastně uvědomovali. Hraje velice významnou roli v noci, ve tmě a také při řízení vozidla. Každý by se měl soustředit na to, aby byl v noci na silnici vidět, také proto je nezbytné mít svůj automobil vybavený kvalitními autožárovkami například osram silverstar.

světla audi

Právě tento typ produktu musíme mít neustále jako řidiči při sobě. Jsou nezbytnou součástí klasické výbavy každého běžného vozu, abychom viděli na silnici před námi a byli v noci osvětlení, ale také je musíme mít v náhradní výbavě. Povinností každého řidiče je být vidět a nemalou úlohu hraje také to, abychom my dobře viděli na cestu před námi, proto je dobré neopomíjet tento faktor a soustředit se na pečlivý výběr kvalitních produktů. Sada navíc se pak vždy hodí, když ji máte při ruce nejčastěji v povinné náhradní výbavě.

Nejrozšířenější výrobce

Osram patří mezi světově proslulou a velice uznávanou značku v automobilovém průmyslu. Jedná se o předního prestižního výrobce všech druhů autožárovek. Jeho působnost – sto let na trhu, to jistě dokazuje. A dokazují to stále také svými činy. Rozhodně neusnuli na vavřínech, ale naopak každým rokem se zlepšují, vyvíjí nové technologie, inovují různé druhy starších typů, snaží se o to, aby udělali velký krok do budoucnosti.

provoz

  • Produktová řada 2.0 má zvýšenou svítivost. Pokud je zvýšený světelný výkon, většinou to bývá na úkor něčeho jiného například životnosti. Znáte to, když v jednom bodu přidáte, pak se druhý bod o něco sníží. Jak získáte nejlepší poměr? Právě kvalitní vyváženost neboli nejvyváženější poměr mezi světelným výkonem a sníženou životností zajišťuje tato produktová řada, která nepřichází o svou životnost, ale zajišťuje vyšší svítivost.
  • Pokud se chcete spolehnout na kvalitu a dlouhou životnost, pak vsaďte právě na tyto produkty od proslulé a světoznámé značky. Špičkové produkty s kvalitními komponenty, které vás nezklamou.