Site Loader

Nebankovní americké hypotéky jdou mezi lidmi rychle na odbyt. Je o ně opravdu veliký zájem, lidé už snad ani nechtějí žádné jiné finanční produkty a není se vůbec čemu divit, protože nebankovní americké hypotéky jsou opravdu výhodné. Jsou výhodné pro všechny, kdo mají zrovna hluboko do kapsy a nutně potřebují peníze. A takových lidí je hodně.

kravička na peníze

Nicméně od klasické půjčky se odlišují především tím, že jsou bezúčelové, a to už něco znamená. To, že je půjčka bezúčelová, je velice výhodné pro ty, kdo nechtějí dokládat, k čemu půjčené peníze využijí. Třeba kvůli tomu, že by to znamenalo zbytečné komplikace navíc. Představte si třeba situaci, kdy rekonstruujete svůj byt. To znamená hodně úkonů, hodně koupeného zboží i služeb. A každý jednotlivý nákup byste v případě klasické půjčky museli doložit.

malá kasa

K tomu by jeden skoro potřeboval účetní. Nicméně pokud si sjednáte bezúčelovou americkou hypotéku, tak vás nic podobného nečeká, nic dokládat nemusíte, dokonce ani nemusíte dokazovat, že peníze využijete na rekonstrukci své bytu. Takže druhý případ, kdy se vám absence zmíněné povinnosti může hodit, je situace, kdy nechcete nikomu sdělovat, na co peníze využijete. Třeba když je máte v plánu použít na splacení svých starých závazků, za které se stydíte anebo které chcete před světem raději utajit. I to může být dobrý důvod k tomu, abyste si sjednali americkou hypotéku. Ať tak či onak, jde zde ještě o jednu věc.

pilná účetní

Nejde jen o to, vzít si americkou hypotéku, ale vzít si nebankovní americkou hypotéku. Zatímco v bance musíte absolvovat náročný kolotoč dokazování neskutečných skutečností a vyplňování stovek formulářů, v nebankovní společnosti je to mnohem snazší a ani se nemusíte bát, že to třeba nakonec vůbec nevyjde.

Peníze vám tam poskytnou za mnohem výhodnějších podmínek než v bance, nebudou vás přitom svlékat do naha a prověřovat až do morku kostí, a přitom úroky vaší půjčky budou skoro stejné.