Site Loader

První schůzky a první polibek. Krásné chvíle plné romantiky a rozechvění. A najednou je tu stěhování a společná domácnost. Nezapomněli jste na něco? Je třeba váš svazek ukázat celému světu! Není pravdou, že by se dnes na svatby zapomínalo a že je trendem, žít spolu jen podle rčení, na psí knížku. Svatba je nádherným okamžikem, kdy si slíbíte, že patříte jeden druhému a že se budete vzájemně podporovat po celý život. Slíbíte si lásku, úctu a věrnost před vaší rodinou, svými blízkými a přáteli. Jako potvrzení takového svazku vám bude vydán oddací list. Ještě jedno potvrzení vašeho svazku je důležité! Vaše snubní prsteny! V době, kdy už budou fotografie z vašeho nádherného dne dávno v rodinném albu, svatební šaty vráceny a po úžasném dortu a jiných laskominách zůstane jen sladká vzpomínka, budou vaše prstýnky stále s vámi. Pokaždé, když pohlédnete na svou levou ruku, vidíte, že už nejste nikdy jen jeden. Už jste pár, který hrdě ukazuje, že má na světě svou druhou polovičku.

svatba

A abyste mohli hrdě ukazovat svou levou ruku i za několik let, http://www.wordreference.com/es/translation.asp%3Ftranword%3Dlet je třeba nechat si zhotovit velmi kvalitní kousky. Stále oblíbené jsou tradiční prsteny ze žlutého zlata, ale v popularitě už je dohánějí i šperky ze zlata bílého. Dokonce je celá řada těch, kteří se zamilovali do kombinace obou kovů a nechávají si zhotovit skutečné skvosty.

Výběr konkrétního provedení souvisí i s ostatními šperky a doplňky, které rádi nosíte. Snubní prsten nebudete nikdy odkládat, a proto by měl tvořit hezký celek i s řetízkem, který máte od babičky a s náušnicemi, které jste dostali za vaši maturitní zkoušku. Z jakého kovu jsou vyrobeny? Podle toho volte i provedení snubního prstenu.

manželství

Po prohlédnutí nabízené kolekce vás jistě zaujme i možnost, nechat si vystavené modely upravit podle své představy. Každý kousek může být zpracován zcela originálně!