Site Loader

Jenže už ji vidíte, jak poskakuje kolem auta a tvrdí, že se tam to či ono nevejde. Její fíkus nesmí být přece poničen! A ty věci se nesmí na sebe mačkat!

„Hergot maminko, přece pro těch pár volovin nebudeme objednávat celý stěhovací vůz!“ Budete prskat vy a nálada určitě klesne na bod mrazu. Tchyně bude zase trousit poznámky o tom, že je tu někdo budižkničemu, vy se neovládnete a majznete ji tím co bude po ruce, šmarjá, on to byl hever, no teda…

Dodávka

A už se vidíte v kriminále, děti brečí, manželka lomí rukama a tak dále a tak dále.

Tak a dost. Bouchnete pěstí do stolu až skleničky nadskočí a mladší dítě se pořádně lekne. A vy se ubíráte k internetu s tím, že vás třeba něco napadne. A hle, co nezří vaše oko? Titulek o půjčení vozu, No to je ono!

Ano, je, půjčovna dodávek vám samozřejmě vyjde všemožně vstříc a také vám ihned poradí jaký vůz by se k vašim potřebám hodil. Víte, to je tak. Oni mají více vozů, protože s jedním by asi díru do světa neudělali. A každý vůz je vhodnější k něčemu jinému. Vy si jistě vyberete takový, abyste tam nacpali naráz vše, a ještě milostivou paní matinku k tomu. A představte si, ono to jde. Dodávka je prostorný vůz, tedy přesněji, má velký nákladový prostor. Jasně, kdyby vaše tchyně měla ještě i svůj nábytek, museli byste vzít kamion, ale takto vám bude dodávka naprosto stačit. Ostatně, kdyby ne, není to problém otočit znova. A klidně i s tchyní.

Starší dodávka

Při zapůjčení vozu se nemusíte o nic starat. Vezměte si s sebou doklady, tedy hlavně řidičský průkaz a po podpisu smlouvy můžete vyrazit. Jen klid, nemusíte na benzínku, benzín dostanete. Také všechna potřebná pojištění jsou vyřízena, stejně jako všechny technické prohlídky a kontroly. To víte, že by vám nezkontrolované auto určitě nepůjčili. Kvalita je zde na prvním místě. Každý u firmy ví, že zapůjčit nezkontrolovaný vůz hraničí s hrou o život, a to si každý hodně rozmyslí.