Site Loader

Toto se projeví hlavně při práci s počítačem, a zvláště při tom, když se někde objeví něco, s čím jsme se zatím nesetkali. Musíme si hledat pomoc na internetu, nebo kdekoli jinde. V dřevních dobách, kdy ještě nebyl internet až takovou samozřejmostí, se vysedávalo u počítače s knihou vlevo a poznámkovým blokem vpravo. Tak jsme se učili různé postupy, psaní kódu HTML, programování a jiné věci. Pěkně jsme si sehnali knihu, naučili se, co se dalo a pak přišla na řadu fáze finální, totiž přímé práce, či lépe řečeno experimentování. Protože jen o něčem číst a nezkoušet nemá u počítačů zase tak velký význam.

Poznámkový blok a mobil

Dnes je již jiná doba. Knihy jsou nahrazeny právě weby, kde si seženete návod či postup skoro k čemukoli. Někde jsem kdysi četl, že není problém na dark webu sehnat návod na výrobu atomové pumy. Což bylo asi silně přehnané, i když, co já vím.

Návody můžete také nalézt také na webových stránkách agentury ImperialMedia. Avšak postup sestavení Rubikovy kostky zde nehledejte.

Tato agentura je činná v reklamě, obchodování, správě sítí, kampaních a tak dále a tak dále. Proto se snaží svým klientům ulehčit co se dá. V rámci obchodování je třeba učí věci, které se tohoto právě týkají. Podívejte se zde na „jak nasdílet účet Google Ads a Sklik Imperialmedia“ a ihned uvidíte, jak to asi přibližně vypadá. Není třeba žádných expertních znalostí, návod je myslím, srozumitelný naprosto každému i tomu, co není v práci na PC zrovna zběhlý.

Klávesnice

Pokud při tom tušíte, a to byste měli, co je to Google Ads (dříve AdWords) a Sklik, máte vyhráno. Ostatně, pokud by se vyskytl jakýkoli problém, není vůbec nic snazšího, nežli zvednout telefon a otázat se pověřeného pracovníka, kde je problém. Oni jsou zde proto, aby svým klientům vycházeli co nejvíce vstříc, a proto se vám jako zákazníkovi jistě budou věnovat s tou největší ochotou.