Site Loader

Muži od přírody milují auta. Důvodů může být hned několik. Od silného motoru, jehož zvuk přímo milují, rychlé jízdy, kterou poskytují, neodolatelný vzhled a design, nebo třeba i to, že se na ně hodně dobře chytají ženy. Takže drazí pánové, jestli máte rádi auta hlavně z posledního důvodu, představím vám ty, kterým žádná žena rozhodně neodolá, protože patří k těm nejdražším na světě.
Značka Ferrari
 Bugatti La Voitture Noir
Pokud jste ještě o této značce neslyšeli, podotknu, že se jedná o jednu z nejluxusnějších automobilových značek vůbec. Jejich auta se pyšní prvotřídní kvalitou a nejsou vůbec levná. V tomto roce se také pyšní nejdražším autem na světě, které vyrobili pouze v jednom jediném kuse ke 110. výročí značky. Cena tohoto krasavce je okolo 427 miliónů korun.
Lamborghini Veneo
V tomto článku samozřejmě nemůže chybět zástupce nejznámější značky aut, která představuje opravdový luxus. Tenhle kousek dokáže vyvinout rychlost až 350 kilometrů za hodinu a výkon má 750 koní. Za takovou rychlost si ale také pěkně připlatíte. Pokud byste měli zájem připravte si něco okolo sto milionů korun.
Znak Lamborghini
Rolls Royce Sweptail
Jedná se o naprosto jedinečný kousek, který si nechala na zakázku vyrobit firma, která nechce, aby byl její název zveřejňován, ale zřejmě si potrpí na opravdu parádní kousky, a zaplatila si za něj 290 milionů korun. Interiér tohoto vozu je z prvotřídního dřeva a kůže, a tak se dá považovat za synonymum ke slovu luxus.
Koenigsegg CCXR Trevita
Jste-li milovníkem diamantů, toto auto je přímo pro Vás, a to z důvodu, že obsahuje částečky tohoto drahého kamene ve svém laku. Díky tomu je také tato výroba velice složitá, a proto byly vyrobeny pouze dva kusy. Za tento diamantový šperk, který vaši garáž stoprocentně rozzáří, utratíte bezmála 110 milionů.
Buggati vůz
Bugatti Veyron
A máme tady ještě jeden kousek od automobilky Bugatti. Tentokrát je ale výrazně levnější než jeho předchůdce, protože na něm najdete cenovku s 85 miliony. Může se pochlubit tím, že byl dlouhou dobu na špičce mezi nejrychlejšími automobily světa a z nuly na sto se dostane za neuvěřitelné dvě a půl vteřiny.
LaFerrari
Nyní se přesuneme do trošku „levnějších” vod. Ferrari je zkrátka klasikou. Tento miláček má cenu 23 milionů korun. Jedná se o supersportovní automobil, na kterém se spolu s firmou Ferrari podílelo i Lamborghini. Zrychlení z nuly na sto má ještě o jednu setinu vteřiny nižší než předchozí model a vyrobeno nebylo ani tisíc kusů.