Site Loader

Když si člověk potřebuje půjčit peníze a tuší, že by jeho žádost nemusela v bance projít, nebo to má dokonce za už předem jasnou věc, nejednou sází na nebankovní sektor. Někdy hned, někdy si napřed na odmítnutí v bance počká, ale to je vlastně jedno, protože rozdíl mezi dobrovolným vzdáním se nadějí a zamítnutím žádosti spočívá jenom v tom, že ve druhém případě předchází negativnímu rozhodnutí nemálo zatěžující byrokracie.

kalkulačka

Ovšem zatímco v bance nejeden žadatel neuspěje, vesměs především kvůli nízkým příjmům nebo záznamům v registrech dlužníků, v nebankovním sektoru jsou jeho šance výrazně vyšší. Protože třeba taková americká nebankovní hypotéka představuje téměř sázku na jistotu. U té je pravděpodobnost neúspěchu skutečně minimální.
Důvodů, proč je tomu tak, je povícero.

  1. Žadatel se za půjčení peněz zaručuje zástavou vlastní nemovitosti, což skýtá nebankovní společnosti jistotu splácení nebo alespoň návratnosti půjčených peněz a zvyšuje její ochotu vyhovět každému, u koho to jenom trochu jde.
  2. Půjčit si lze až sedmdesát procent odhadní ceny dotyčné nemovitosti, což může být i věru velká částka.
  3. Splácení lze rozložit až na třicet let, čímž lze dosáhnout splátek nízkých tak, že si je může dovolit splácet kdekdo.
  4. A to s vlastně velmi přijatelnými úroky.
  5. Přičemž lze také vše splatit kdykoliv i předčasně.
  6. Díky těmto možnostem je možné tolerovat i drobné záznamy v registrech dlužníků, případně existující dluhy či exekuce. Případně si lze sjednat i spoluručitele, který má registr čistý.
  7. Stejně lze přimhouřit oko i nad vcelku nízkými příjmy.
  8. Nevyžadují se žádné poplatky předem.

rozbité prasátko

A aby toho nebylo málo, lze následně půjčené peníze využít na zaplacení čehokoliv.
Takže stačí vyplnit pár základních údajů, poslat e-mailem několik fotografií oné výše zmíněné nemovitosti a počkat, až žadatele zkontaktuje zaměstnanec dotyčné společnosti, který s ním projedná všechny podrobnosti. A je to odbyto.
A řekněte sami – znáte něco lepšího?