Site Loader

Každá firma samozřejmě potřebuje své sídlo, bez ohledu na to, v jakém zaměření podnikáte. Nemáte své sídlo? Pak ho budete potřebovat. Kde najít?

Sídlo společnosti můžete mít, i když jste nenašli vhodné prostory – Jak?

Hledáte již dlouho, ale stále se vám nepodařilo najít vhodné prostory pro svou firmu? I když nebudete potřebovat používat kancelář nebo zasedací místnost denně, i když budete pořád někde v terénu nebo naopak budete pracovat doma z počítače, pokud chcete svou firmu řádně zapsat do obchodního rejstříku, což samozřejmě i ze zákona udělat musíte, budete potřebovat sídlo firmy. Přijde vám, že jsou ale všechny prostory příliš drahé? Obraťte se na společnost, která vaši situaci dokáže vyřešit hravě.

muž při práci

Sídlo firmy už hledat nemusíte

Nejlevnější sídlo firmy Praha může vyřešit bez problémů a stresu všechny vaše starost. Pronajmout si můžete, jak kanceláře, tak zasedací místnost, ale také svou virtuální kancelář, své virtuální sídlo. Pokud potřebujete skutečně prostory využít jen kvůli zápisu do obchodního rejstříku, nemusíte mít pronajaté prostory, kde bude potřeba platit také náklady spojené s energiemi. Pro zápis do obchodního rejstříku ale sídlo firmy potřebovat budete. Můžete to tedy vyřešit legálně a bez problémů tímto způsobem. Společnosti, které se na tyto pronájmy zaměřují, vám ale jsou schopny pronajmout velmi rychle i opravdové prostory, které se dají využít různě. Pro každodenní používání, pro občasné schůzky a porady nebo třeba jako sklad pro dokumenty, poštu a smlouvy. Možností je hodně. Všechno získáte ale velmi rychle a za rozumnou cenu.

podnikatel v kanceláři

Jak to funguje virtuálně?

Pokud budete mít pronajaté pouze virtuální sídlo firmy, nemusíte se obávat toho, že by k vám nedošla pošta, kterou budete dostávat právě na tuto adresu. Adresa je totiž samozřejmě skutečná, o všechno bude postaráno. O příchozí poště musíte být ihned informování, pošta se pak naskenuje a odešle nebo si pro větší zásilky budete moci přijet. Vždy je to velmi rychlé, nic nezmeškáte. Virtuální sídla pak slouží zejména k tomu, aby bylo všechno správně ošetřeno, sídlo firmy v obchodním rejstříku vždy zapsáno být musí.

Zda budete potřebovat i fyzicky využívat sídlo firmy, je jen na vás. Odvíjí se to i od toho, jak a v čem podnikáte.