Site Loader

Už se nemůžete dočkat, až budete v létě celé dny s dětmi venku? Bude to paráda pro rodiče i děti. Žádné zdlouhavé oblékání, bude stačit navléknout pantofle a půjde se ven. To ocení hlavně rodiče, protože nemusí pracně navlékat děti do několika vrstev oblečení. Jediné, s čím budete muset bojovat jsou upatlané ruce od jídla a písku. Ale komu by se chtělo s každou špinavou rukou nebo nohou běhat stále domů? Nebylo by něco lehčího, jak toto vyřešit? Jedno řešení tu je a to je solární sprcha Chlorito.cz.

solární sprcha růžová

Nevíte, co si pod pojmem solární sprcha představit a jak funguje? Solární sprchy jsou hojně využívány v horkých letních dnech při pobytu venku. Díky tomu, že ohřev vody v této sprše funguje na principu energie získané ze slunečního záření, není potřeba žádný jiný elektrický ani tepelný zdroj. Budete pouze potřebovat dostupný rozvod kvalitní vody, vhodnou pro sprchování a tělesnou očistu. Solární sprcha s podstavcem je vyrobena z odolného a pevného plastu a je možné ji spolehlivě připevnit na jakýkoliv zpevněný povrch. Vše, co budete potřebovat k instalaci sprchy, najdete v každém balení. Běžná sprcha není přenosná po jejím řádném upevnění a instalaci na zvoleném místě. Ale není problém po její demontáži ji přemístit na jiné místo. Takové solární sprchy najdete na stránkách chlorito.cz.

solární sprcha modrá

Tato firma nabízí velikou škálu těchto solárních sprch. Kromě solární sprchy zde najdete plno jiného zboží. Můžete zde najít bazénová čerpadla, bazénové folie a plachty, bazénové vysavače, vířivky, sauny, zahradní nábytek, hadice a mnoho dalšího. Stačí se opravdu podívat na jejich stránky. Takže pokud v létě rádi trávíte všechen svůj volný čas s dětmi na zahradě, určitě se Vám vyplatí pořídit si tuto solární sprchu. Vaše děti z ní budou nadšené a vy také, protože už nebudete muset běhat s každou špínou domů.