Site Loader

V dnešní době se víceméně každý z nás o různých službách dozvídá přes internet a taktéž přes něj tyto různé služby využívá. Tyto služby by měly brát zřetel na opatření si webové aplikace, a to nejen tak nějaké.

Webové aplikace na míru, co to vlastně obnáší? Na vývoj takové aplikace je potřeba někdo zkušený, spolehlivý a hlavně, kdo tento vývoj zajistí kvalitně. Dále je potřeba, aby tato webová aplikace byla skutečně navržena a určena pro daného zákazníka, který se rozhodne službu využít. Tohle vše webové aplikace na míru splňují spolehlivě. Stačí tedy pouze kontaktovat, za touto službou stojí vystudovaný softwarový inženýr, který za kvalitu své práce ručí svým jménem. Realizoval totiž přes 30 projektů a má mnoholeté zkušenosti s vývojem rozsáhlých ERP a CRP systémů pro správu, různých webových analýz nebo například e-commerce.

seolight

Jak vlastně takový aplikace na míru probíhá? Nejprve je potřeba upřesnit Vaše požadavky, co by aplikace měla obsahovat. Poté přijde na řadu specifické modelování dané aplikace, které samozřejmě zahrnuje programování. Všechno pak přijde do fáze pečlivého testování. Po těchto krocích je nasazena do takzvaně ostrého provozu, kde je nadále zabezpečován její řádný provoz.

gamalogis

Tohle vše může znít ve výsledku jako aplikace, kterou si nainstalujete a posléze zobrazíte jako desktopovou aplikaci. Není tomu však tak, jelikož se jedná o webovou aplikaci, tudíž je provozována na webovém serveru. Důvodem je, že například komplikovanější běh těchto aplikací by mohla vyžadovat speciální konfiguraci tohoto prostředí a aby nadále nad chodem byl neustálý přehled. To, že se jedná o zkušeného tvůrce těchto aplikace dokazuje fakt, že tento software je používán firmami, jako je například SEOlight, Big Shock, PRAGUE BOATS, Gama Logistics nebo například Pražskou paroplavební společností.