Site Loader

Vaše zuby jsou zdravé, i relativně bílé, ale pořád vám ještě něco kazí váš úsměv, a sice jejich křivý vzhled? Rozhodli jste se s tím něco udělat a toužíte po dokonalém úsměvu, kterému budou vévodit rovné zuby? Pak zamiřte na ortodoncii, kde vám po konzultaci doporučí vhodný postup.
Pokud z nějakých důvodů nechcete nosit klasická a nevzhledná rovnátka, pak vězte, že i pro vás se najde vhodné řešení. Vyzkoušejte novinku v ortodontické léčbě, a sice neviditelná rovnátka petrortho.cz. Tento typ ortodontické léčby vám přinese spoustu výhod, takže si je ihned zamilujete.

rovné zuby

A v čem se liší od těch klasických?
Rozdíl oproti klasické ortodontické léčbě je patrný na první pohled. V tomto případě se totiž jedná se o snímatelné průhledné fólie, které nejsou na první pohled téměř vidět, tudíž nikdo ani nepozná, že je nosíte. Nosí se 24 hodin, tudíž ve dne i v noci. Tyto fólie jednoduše každé dva týdny vyměníte a při dodržování všech rad od ortodontisty se již brzy budete moci těšit z dokonalého úsměvu, kterému už nic nebude bránit.

zubní prohlídka

VÝHODY TOHOTO ZPŮSOBU ORTODONTICKÉ LÉČBY
Kromě estetického vzhledu patří mezi další výhody také rychlejší průběh léčby, jednoduchá aplikace, krátká doba strávená v ordinaci a také to, že dopředu víte, jak dlouho bude léčba, tedy rovnání vašeho zubu trvat.
Začněte řešit váš estetický problém, který vás tolik trápí a snižuje vám sebevědomí. Navštivte ordinaci ortodontisty, vyberte si pohodlné a estetické řešení pro srovnání vašich zubů a investujte do neviditelných a neméně účinných rovnátek Invisalign.
Vydejte se jednoduchou, bezbolestnou a estetickou cestou za rovnými zuby a dokonalým úsměvem, se kterým budete konečně moci být spokojeni.
Vezměte to za správný konec a pořiďte si účinná rovnátka, která nejsou vidět a která vám během pár týdnů srovnají chrup do latě.