Site Loader


Vaření, pečení, smažení nebo zapékání nebylo nikdy jednodušší!S pomocí konvektomatu retigo připravíte hravě kompletní menu, které ocení nejen vaše rodina ale i přátelé. Určitě vás potěší mnohonásobně nižší spotřeba energie a vody, která vám tak zajistí rychlou návratnost vaší investice.

gril

Navíc můžete začít vařit konečně zdravě zcela bez tuku. Tento špičkový výrobek vás naučí pracovat s instalovaným grafickým displejem, kterému zadáte práci, a on už vše zvládne snadno za vás. Souběh více úloh najednou vám nebrání ani v nejmenším během spuštěného programu zadávat nové recepty nebo kontrolovat historii vařených pokrmů. Je to tak trochu jako práce s mobilním telefonem či malým počítačem.

V čem je Retigo takovou inovací:
·        úspora energie až o 12% nižší než při zatížení horkým vzduchem
·        použité materiály a komponenty v nejvyšší kvalitě
·        dlouhá životnost a odolnost konvektomatu
·        speciální 50 mm silná izolace varné komory a trojité sklo – rychlý náběh teploty
·        integrovaný tepelný výměník – využívá účinně tepla z odpadní páry
·        automatické mytí Active Cleaning
·        záruční a pozáruční opravy
·        dodávka na klíč

Vynikající výsledky vaření
Konečně budete mít jistotu, že jste dobrá kuchařka nebo kuchař. Tento výrobek vám pomůže správně připravit každé jídlo. Bude tak šťavnaté, křupavé a vypadat zdravě. K dispozici máte hned několik režimů:
·        horký vzduch (30-300°C)– vhodný pro minutkovou kuchyni
·        kombinovaný režim (30-300°C)– pracuje na bázi páry a vzduchu (šetrné pečení masa, moučníků nebo zapékání pokrmů)
·        vaření v páře (30-130°C)– nahrazuje vaření ve vodě
·        bio vaření (30-98°C)– nízká teplota zachová všechny živiny a vitamíny
·        vaření/pečení přes noc
·        nízkoteplotní vaření– pro menší váhové úbytky

kuchyně

Kromě toho vás konvektomaty osloví dokonalým designem, vyrábí se z nerezové oceli AISI 304 se speciální povrchovou úpravou. Dotykový panel má minimalistické provedení, aby nepůsobil rušivým dojmem. Displej navíc perfektně reaguje, i když pracujete v rukavicích nebo máte umaštěné ruce. Taková investice se vám jistě vyplatí zejména v dlouhodobém horizontu.